• 1

  Senųjų kaimo tradicijų kultūros centras

 • 2

  Renginių akimirkos

 • 3

  Renginių akimirkos

 • 4

  Renginių akimirkos

 • 5

  Renginių akimirkos

     Kovo 11 d. Katyčių bendruomenės salėje vyko renginys „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą...“ Jis skirtas ne tik Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 25 -mečiui, bet ir Justino Marcinkevičiaus 85-osioms gimimo metinėms paminėti. Renginį organizavo Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro bei Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Katyčių filialo darbuotojos.

     Nuoširdžią ir gražią Justino Marcinkevičiaus poezijos, prozos bei įvairių autorių dainų pynę šiai iškiliai datai supynė Katyčių pagrindinės mokyklos moksleiviai ir mokytojos: Rasa Jonaitienė, Virginija Gečaitė, Dalia Kriščiūnienė. Tylia savo rankų daina ir poezija salę papuošė mokytojos Brigitos Vitkauskienės vadovaujamų moksleivių rankdarbių paroda. Renginį vedė moksleiviai Karolina Pociūtė ir Rapolas Snitkus. Svarų ir gražų jaunųjų katytiškių indėlį į šių datų paminėjimą papildė Šilutės rajono savivaldybės finansuojamų kolektyvų meniniai numeriai. Koncertavo: Bikavėnų moterų ansamblis „Žolyna“ (vad. Loreta Mieliulytė), Juknaičių šokių kolektyvas „Juknaičiai“ (vad. Loreta - Margarita Černeckienė), kantri muzikos kolektyvas „Karčema“ (vad. Vygantas Stoškus). Dalyvaudamas daugelyje šios dienos renginių, katytiškių neaplenkė ir Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jis palinkėjo renginio dalyviams ir lankytojams būti vertais iškovotos laisvės ir nepriklausomybės, gražiais darbais puošti savo Tėvynę.

     Anot renginio organizatorės Nijolės iš įvairių Šilutės rajono kampelių sunešę po šokį, po dainą ar posmą į bendruomenės salę, moksleiviai ir saviveikliniai meno kolektyvai padovanojo katytiškiams gražų renginį. Bendruomenės pirnininkas Viktoras Vaitiekovas atsidėkodamas už renginį kolektyvams įteikė po šakotį. Po renginio žiūrovai ir dalyviai su šypsenom ir gera nuotaika skirstėsi nešdamiesi pavasarį į namus.

        Teksto autorė: kultūrinės veiklos vadybininkė - Nijolė Stanelienė