Kovo 22 d. Bikavėnuose Senųjų kaimo tradicijų kultūros centre vyko nuotaikingas Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuotas protų mūšis „Paimk iniciatyvą į savo rankas“, parengtas pagal projektą „Bibliotekos sociumas“, kurį remia Lietuvos Kultūros Taryba.

Kadangi Bikavėnai randasi trijų rajonų sandūroje, į renginį atvyko Vainuto seniūno Vitalijaus Mockaus ir Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro direktorės Marytės Matevičienės sukviestas didelis būrys svečių iš Šilalės, Tauragės ir Šilutės rajonų. Renginį pradėjo Šilalės kultūros centro gitaristų kolektyvas ,,Gaida“ (vadovė Regina Mockutė), dovanodamas žiūrovams skambias dainas. Po koncerto prasidėjo bibliotekos darbuotojų ir informacijos skyriaus vedėjos Sandros Jablonskienės vedamas protų mūšis. Pirmoje dalyje komandoms buvo pateikti klausimai iš Žvingių parapijos ir Lietuvos istorijos. Antroji dalis buvo muzikinė. Kova buvo atkakli. Mūšyje dalyvavo septynios komandos iš Žygaičių, Pajūrio, Vizbarų, Žvingių, Vainuto, Gorainių ir Bikavėnų.

        Linksmiausios komandos prizą laimėjo „Vizbarų“ (Tauragės raj.) komanda. Nugalėtojais tapo Vainuto seniūnijos komanda. Ji laimėjo pagrindinį prizą, įsteigtą seniūno Vitalijus Mockaus. Kadangi visi buvo linksmai ir draugiškai nusiteikę prizą padovanojo antros vietos laimėtojams Gorainių bendruomenės komandai. Trečioji vieta atiteko Žygaičių ir Pajūrio komandoms. Visos komandos buvo apdovanotos prizais.

Vėliau grojant Bikavėnų liaudiškos muzikos kolektyvo „Lolytėlė“ muzikantams renginio dalyviai vaišinosi ir bendravo prie kavos puodelio.