Gegužės  pirmąjį sekmadienį, kai žemė apsipila pačiais gražiausias žiedais, kai sugrįžę paukščiai pačias skambiausias melodijas ringuoja, švenčiame  Motinos dieną. Šią dieną visi skubame pasveikinti mylimas ir brangias mamas, aplankome jau anapilin iškeliavusių kapus, uždegdami atminties žvakeles. Kvapniausi žiedai, skambiausi žodžiai, gražiausios eilės tądien būna skiriami gyvoms mamoms.

       Stubrių bendruomenė šią dieną paminėjo iš anksto - gegužės trečiąją. Penktadienio pavakarę maža ir jauki Stubrių bendruomenės salė vos talpino susirinkusias į renginį močiutes ir mamas. Renginio pradžioje mamytes, močiutes, kaimynes šventės proga poezijos posmais pasveikino ir įteikė puokšteles pavasarinių gėlyčių čia gyvenančios Katyčių pagrindinės mokyklos moksleivės Guoda, Auksė ir Agnė. Kaip visada šiltus linkėjimus savo kaimo moterims išsakė bendruomenės pirmininkė Alytė Stirbienė. Vėliau savo skambias dainas, jautrius poezijos posmus apie mamą susirinkusiems dovanojo Šilutės liaudiškos muzikos kapela „Bočiai“( vadovas Stanislovas Genys).

       Mažoje jaukioje salėje sklandė gerumo dvasia. Čia tilpo viskas: poezijos posmai, dainos, šokiai, nuoširdumas, šypsenos ir suneštinės vaišės.