Šventės svečiai išsakė gražius žodžius apie Bikavėnų kraštą. Į šventę atvykęs Lietuvos Respublikos seimo narys Alfredas Nausėda, džiaugėsi galįs dalyvauti tokioje šiltoje šventėje, džiaugėsi puikiu oru ir įteikė seimo nario padėka labiausiai nusipelniusiam už kultūros puoselėjimą Kaziui Budriui, kuris buvo labai nustebęs dėl tokio malonaus įvertinimo. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, džiaugėsi, kad Bikavėnai toks tvarkingas ir gražus kraštas, kad visos kaimo sodybos taip puoselėjamos ir tvarkomos. Šventėje savo nuoširdžiais žodžiais džiugino ir Šilutės rajono tarybos narys Arūna Pupšys. Vainuto seniūnijos seniūnas Vitalijus Mockus ir parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas įteikė dovanas brikelių vadeliotojams, kalbėdami, kad šitiek metų mus vežioja, o niekas taip ir nepadėkoja. Todėl garbingai scenoja susirinkę svečiai vadeliotojams spaudė rankas, teikė dovanas ir dėkojo, kad kas metą išlaiko brikelių tradiciją. Senųjų kaimo tradicijų kultūros centro direktorė Marytė Matevičienė laukė scenos apačioje ir kiekvienam vadeliotojui dėkojo apkabindama ir nuoširdų ačiū tardama, kaip ji pati sako sunku dabar kaime ir tų arkliukų ir vadeliotojų nebėra tiek daug, bet šitie žmonės stengiasi kaip tik gali už tai ir už visus tuos metus aš jiems labai dėkinga.

Iš koplyčios parskubėję klasikinės muzikos atlikėjai iš Kvėdarnos Oksana Auškalnytė ir Mindaugas Urbis savo pasirodymą pratęsė ir ant scenos, juos keitė namiškės, net pakartojimo iš žiūrovų sulaukusios Bikavėnų vokalinio moterų ansamblio „Žolyna” moterys (vad. G. Dirgėlienė). Liaudiškus šokius susirinkusiems šoko Švėkšnos šokių kolektyvas „Šalna” (vad. A. Sapetkienė). Po šokių scenoje prasidėjo tikros linkmybės ir viena kapela keitė kitą. Scenoje pasirodė: Žemaičių Naumiesčio kaimo kapela „Žaliakalnis” (vad. V. Krutikovas), Bikavėnų liaudiškos muzikos kapela „Lolytėlė” (vad. K. Budrys), Natkiškių kaimo kapela „Vaivorykštė” (vad. V. Armonas), Mažeikių rajono Tiršlių kaimo kapela „Subatvakaris” (vad. A. Erlickas), Nidos liaudiškos muzikos kapela „Joldija” (vad. L. Vainutis). Koncertinę programą susirinkusiems dovanojo ukrainietė Dina Pundik – Mataitienė ir grupė Lietuvaičiai.

Susirinkusiųjų laukė daugybę pramogų ir prizų buvo prisiminti senoviniai įrankiai, norintys galėjo sudalyvauti nuotaikingose nasčių nešimo varžytuvėse. Šiais metais šventė išsiskyrė pramogomis vaikams, sulaukta daug mažųjų šventės dalyvių kurie kartu su Kake Make piešė veidelius, žaidė įvairius žaidimus, buvo organizuojamos raganų futbolo, bėgimo ir linkmojo labirinto varžytuvės, visi norintys galėjo mokintis daryti didelius muilo burbulus.

Bikavėnų kaimynai iš pajūrio atvyko su didele staigmena. Pajūrio ambulatorijos gydytoja Saulė Olendrienė ir Pajūrio bendruomenės narys, verslininkas Kazimieras Nausėda virė gardžia žemaitiška „bulvynę”, kurios užteko pasivaišinti visiems į šventę atvykusiems.

O kai saulė nusileido dangų nušvietė amą gniaužiantys fejerverkai.